Progres
ul. Jacka Malczewskiego 11
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie
+48 509 732 596

Strona WWW
progres@reklamyprogres.pl
GPS: 53.246150, 20.200603

Zapachy samochodowe z logo firmy!

Firma PROGRES

Już od 1992 roku firma Progres zapewnia swoim klientom spersonalizowane gadżety reklamowe i nie tylko. Działają oni w sposób elastyczny, ponieważ rozumieją, że zapotrzebowania każdego klienta mogą być zupełnie różne. Zawsze jednak dbają o najwyższą jakość produkcji, tworząc towary trwałe, praktycznie i prezentujące się bardzo atrakcyjne. Dzięki temu, że sprzedają je w ilościach hurtowych, cena ulega znaczącej redukcji, dlatego z ich oferty mogą skorzystać również przedsiębiorstwa o mniejszym budżecie.

W swoim asortymencie mają między innymi zawieszki zapachowe o wielu różnych wykrojnikach, na które można nanieść dowolny nadruk. Ponadto, mogą dla Państwa stworzyć także np. promocyjne breloki, okładki na dokumenty, zapalniczki oraz zapalarki, których klienci będą używać na co dzień i w ten sposób, wciąż mimochodem zerkać na logo i inne elementy identyfikacji wizualnej marki. Co więcej, firma Progres przygotowała również specjalną ofertę dla komisów samochodowych, np. w postaci zawieszek informujących o specyfice danego auta.

Reklamowe zawieszki zapachowe

Choinki zapachowe są od lat chętnie wieszane przez kierowców wewnątrz ich pojazdów. Stanowią bowiem ładną ozdobę, a co więcej, zapewniają przyjemną woń podczas jazdy. Firma Progres oferuje Państwu bardziej niestandardowe zawieszki zapachowe, o dowolnie modyfikowanych kształtach i z wybranymi wzorami. Często są one dostosowane do profilu działalności i np. w przypadku firmy związanej z motoryzacją może to być samochód, dla basenu – delfin, a dla klubu sportowego – strój piłkarski. Co więcej, mają Państwo do wyboru szeroką gamę dostępnych zapachów, w tym nawet tak ciekawe warianty jak pomarańcza i imbir, mleczna czekolada czy chłodna woda.

Niemal wszyscy lubią otrzymywać darmowe prezenty, dlatego z pewnością wpłynie to na pozytywny wizerunek firmy. Ponadto, dzięki wzbogaceniu takich gadżetów o nadruk reklamowy, będzie można kształtować markę w umysłach konsumentów – nie tylko samego kierowcy, ale również jego pasażerów, a niejednokrotnie nawet przypadkowych przechodniów, mijających zaparkowane auto.

Inne gadżety dla kierowców

Poza zawieszkami, firma Progres przygotowała szeroki zasób innych produktów, jakie można rozdawać klientom będącym właścicielami samochodów. Jest to np. skrobaczka, która z pewnością przyda się podczas zimy, aby zapewnić sobie dobrą widoczność, a co za tym idzie, bezpieczniejszą jazdę. Dostępne są nawet warianty z rękawicą, które wyróżniają się wyjątkową wygodą w użytkowaniu, ponieważ podczas usuwania śniegu i lodu, kierowcy nie marznie ręka. Ponadto, mogą Państwo zamówić breloki o różnych kształtach, które klient może przypiąć do kluczyków od auta, ale też np. tych od domu. Co ciekawe, niektóre z nich zawierają praktyczną miarkę.

Inną propozycję firmy Progres stanowi etui na dowód rejestracyjny czy inne dokumenty, na które również można nanieść nazwę i dane kontaktowe. Często zamawiają je np. okręgowe stacje kontroli pojazdów, warsztaty mechaników, sklepy z częściami zamiennymi lub komisy samochodowe. Warto promować swoją działalność na wiele różnych sposobów, aby jak najskuteczniej zachęcać klientów do ponownego skorzystania z oferty.

Artykuły dla komisów aut

W rozbudowanym asortymencie firmy Progres znajdą Państwo również produkty przygotowane specjalnie z myślą o komisach samochodowych. Są to między innymi zawieszki, które zawierają wiele różnych rubryczek do uzupełnienia. W ten sposób, można uwolnić się od potrzeby informowania potencjalnego klienta o specyfikacjach wskazanego przez niego pojazdu, jako że znajdzie on wszystkie potrzebne dane w jednym miejscu. Co więcej, mogą Państwo w ten sposób również zaznaczyć, że istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Przydatne są też zawieszki z napisem „rezerwacja”, które pozwalają od razu zaznaczyć, które auta nie są już dostępne.

Branża komisów samochodowych jest niezwykle konkurencyjna, więc warto również zaopatrzyć się we wspominane wcześniej gadżety reklamowe, takie jak zawieszki zapachowe, breloki, skrobaczki czy etui na dokumenty. Wręczając je klientowi kupującemu pojazd, z pewnością zrobimy na nim dobre wrażenie, a co więcej, utrwalimy w jego pamięci dane swojej firmy.

Firma Progres to rzetelny partner biznesowy, który pomoże Państwu budować świadomość marki i efektywniej rozwijać prowadzoną działalność gospodarczą.