Rollupmania
ul. Kordeckiego 42A
60-144 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 517 232 609

Strona WWW
biuro@rollupmania.pl
GPS: 52.383902, 16.876641

Najlepsze wykonanie i profesjonalna pomoc - tu jest Twój rollup!

Firma "RollupMania"

Firma Rollupmania.pl funkcjonuje w Poznaniu, lecz tak naprawdę podejmuje współpracę z klientami z całej Polski, ponieważ prowadzi sprzedaż wysyłkową swoich produktów. Dbają oni o wysoką jakość każdego produktu, aby idealnie spełniał on swoją ważną funkcję marketingową. Każdy nadruk jest nanoszony przez nich w sposób wyraźny, trwały i estetyczny. Można im przesłać gotowy wzór, lecz jeśli go Państwo nie posiadają, istnieje również opcja zamówienia nowego projektu za dodatkową opłatą. Pracuje tam niezwykle kreatywny zespół specjalistów, którzy tworzą piękne, przyciągające wzrok nadruki.

Pełne zadowolenie klienta ze współpracy jest dla firmy Rollupmania.pl absolutnym priorytetem. Z tego względu, zawsze dokładnie pytają, jakie mają Państwo wymagania i preferencje. Działają oni niezwykle elastycznie i nieszablonowo, dlatego każde zlecenie jest dla nich wyjątkowe. Ich usługi pomagają przedsiębiorcom kształtować markę w umysłach konsumentów i generować większe zainteresowanie ofertą, co może przynieść liczne korzyści.

Profesjonalne systemy wystawiennicze

Wyróżnianie się wśród wielu konkurencyjnych firm jest obecnie niebywale znaczące dla rozwijania własnego biznesu. Konsumenci mają bowiem ogromny wybór, więc należy zrobić wszystko, aby skierowali swe kroki właśnie ku naszej ofercie. Bardzo wpływowym aspektem podejmowania decyzji zakupowych jest rozpoznawalność marki, dlatego warto posiadać w swoim zapleczu wiele materiałów reklamowych, które będą uwidaczniać nazwę, logo firmy i np. adres strony internetowej.

Jednym z takich rozwiązań są systemy wystawiennicze, które ustawia się między innymi na pokazach, targach, piknikach i innych eventach biznesowych. Ważnym ich elementem są rollupy reklamowe, które eksponują identyfikację wizualną firmy. Takie stoisko ma za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta, który może tam podejść i porozmawiać z przedstawicielem firmy, otrzymując odpowiedzi na wszystkie nasuwające mu się pytania odnośnie proponowanej oferty. Najlepiej jest ustawić więcej niż jeden stojak reklamowy, aby stanowisko bardziej rzucało się w oczy.

Wysokiej jakości rollupy

Rollupmania.pl dostosowuje swoje usługi do Państwa indywidualnych zapotrzebowań oraz możliwości. Przygotowali oni rozbudowany zakres opcji, na jakie klient może się zdecydować, aby uzyskać taki produkt, jaki chce. Każdy z wariantów posiada jednak materiał z wyraźnym nadrukiem oraz stojak, a także kasetkę, w której można zamknąć całą konstrukcję. Ponadto, zawsze w zestawie obecna jest też wygodna torba naramienna z dodatkową kieszonką na wizytówkę. Ułatwia ona przenoszenie roll-upa, co jest w jego przypadku szczególnie ważne, gdyż jest to element podkreślający naszą obecność zwykle poza siedzibą firmy.

Mogą Państwo wybrać tkaninę poliestrową, która wyróżnia się wyjątkową nieprzepuszczalnością światła lub też bardziej ekonomiczny materiał powlekany PCV, również zapewniający wyrazistą kolorystykę nanoszonego wzoru. Dostępne są też wersje z kasetkami wykonanymi z solidniejszego, grubego aluminium. Co więcej, ciekawą opcją jest również roll-up dwustronny, który prezentuje logo firmy zarówno osobom znajdującym się przed, jak i za nim.

Jak kupować rollup?

Firmie Rollupmania.pl zależy na wygodzie klienta, więc przygotowali oni dokładną instrukcję krok po kroku, wyjaśniającą jak zamówić u nich wybrany roll-up. Pierwszym etapem jest wskazanie, który model stojaka reklamowego Państwa interesuje. Potem należy określić ilość produktów – wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup co najmniej 2-3 roll-upów, aby ich marka była jeszcze wyraźniej dostrzegalna. Trzeba też określić termin realizacji – jeśli potrzebują Państwo gotowych stojaków jak najszybciej, można wybrać wariant express. Wiąże się to z dodatkową opłatą, ale pozwala otrzymać gotowy produkt już w ciągu 24 godzin.

Dzięki firmie Rollupmania.pl, będą Państwo mogli eksponować swoją markę wyraźniej wszędzie tam, gdzie można rozstawić stojak reklamowy.