Agilito Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 790 752 541

Strona WWW
biuro@agilito.pl
GPS: 52.378061, 16.944243

Pozycjonowanie i optymalizacja od profesjonalistów!

Firma Agilito Sp. z o.o.

Agencja Agilito Sp. z o.o. wywodzi się z Poznania i tam posiada swoje biuro, lecz tak naprawdę zaprasza do współpracy przedsiębiorców z całego kraju, a nawet naszych rodaków mieszkających w innych państwach członkowskich UE. Są oni bowiem w stanie zoptymalizować także stronę w języku obcym (np. angielskim, francuskim lub niemieckim), aby mogli Państwo efektywnie konkurować z lokalnymi firmami zagranicą. W swojej pracy dbają o każdy szczegół, aby zapewnić wszystkim klientom nowoczesny, przynoszący namacalne korzyści marketing internetowy.

Do każdego przedsiębiorcy podchodzą w sposób indywidualny i opracowują taką ofertę, która mieści się w jego możliwościach finansowych, a także jest adekwatna do specyfiki danej branży. Ponadto, można z nimi podpisać długoterminowy kontrakt, ale nie jest to koniecznością, jako że dostępne są też niezobowiązujące pakiety SEO na trzy miesiące. Nad dobrem strony każdego klienta czuwa dwóch opiekunów – techniczny oraz handlowy, co zapewnia w pełni kompleksową obsługę.

Pozycjonowanie stron Poznań

Znacząca większość konsumentów poszukuje obecnie interesujących ich usług i produktów przy użyciu wyszukiwarki Google. Nie dotyczy to wyłącznie sprzedaży internetowej i działalności zdalnej, ponieważ często ma to jedynie na celu dokładniejsze zapoznanie się z ofertą i porównanie jej z innymi, zanim konsument zdecyduje się wybrać do punktu handlowego czy siedziby danej firmy. Warto więc podjąć takie kroki, aby to nasza strona była jak najbardziej dostrzegalna w Google i przyciągała wielu internautów.

Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest pozycjonowanie stron w Poznaniu, czyli działania, które dostosowują witrynę pod wymogi robotów wyszukiwarek, aby uzyskiwała ona od nich wysoką ocenę. Specjaliści z agencji Agilito potrafią już w ciągu trzech miesięcy znacząco poprawić pozycję obsługiwanej domeny, aby generowała więcej ruchu, a co za tym idzie, szans na zysk. Co więcej, strona zostanie tak zoptymalizowana, aby była lepiej postrzegana nie tylko przez algorytm, ale też zwykłych użytkowników, np. dzięki usunięciu niedziałających podstron i wzbogaceniu witryny o tematyczne, zachęcające treści.

Linki sponsorowane

Istnieje jeszcze inny sposób na to, aby wybić się na sam szczyt wyników wyszukiwania Google. Na określony czas, można wykupić kampanię AdWords i po wprowadzeniu odpowiednich ustawień, od razu wyświetlać się w najbardziej widocznym dla użytkownika miejscu. Co ciekawe, linki sponsorowane pojawiają nad pozostałymi wynikami, dlatego są niejednokrotnie jeszcze bardziej widoczne. AdWords opiera się na systemie płatności za kliknięcia, więc z Państwa konta zostanie pobrane dokładnie tyle, ile wynosi koszt konkretnych wizyt użytkowników na stronie.

Chcąc, aby tego rodzaju kampania była prowadzona jak najefektywniej, należy powierzyć to zadanie doświadczonemu specjaliście. W agencji marketingowej Agilito można znaleźć specjalistów z certyfikatami Google, którzy umiejętnie przygotują dostosowane do strony danego klienta linki sponsorowane. Co więcej, podczas trwania współpracy, nieustannie kontrolują oni stan kampanii AdWords i wprowadzają modyfikacje, które odzwierciedlają tendencje potencjalnych klientów, w celu maksymalizacji osiąganych korzyści.

Pakiety SEO

Zrozumiałe jest, że na początku przedsiębiorca chce przekonać się, czy dana technika reklamy jest faktycznie skuteczna i przynosi mu więcej zysku. Agencja Agilito odpowiada na to zapotrzebowanie, jako że w ich ofercie dostępne są 3-miesięczne pakiety SEO, które można wykupić bez podpisywania długoterminowej umowy. Już w tak krótkim czasie, ich wprawieni pozycjonerzy są w stanie kompleksowo zoptymalizować witrynę, dzięki czemu roboty wyszukiwarek przypiszą im lepszą ocenę, a co za tym idzie, wyższą pozycję na dane słowa kluczowe.

Mają Państwo do wyboru aż trzy różne standardy pakietów SEO, więc można zdecydować się na taki wariant, który jest adekwatny do określonych zapotrzebowań. Są one niezwykle przystępne cenowo, aby nawet początkujący przedsiębiorcy mogli z nich skorzystać. Niezależnie od pakietu, zawsze mają Państwo zapewnioną kompleksową optymalizację strony pod wskazane frazy. Obejmuje to m.in. atrakcyjne treści stworzone przez profesjonalnego copywritera i linki z autorskich katalogów. Ponadto, bez dodatkowych opłat otrzymują Państwo takie dodatki, jak dostęp do szczegółowych statystyk oraz utworzenie wizytówki Google Moja Firma.

Pełen cennik pozycjonowania stron znajdziecie Państwo na stronie internetowej agencji SEO Agilito Sp. z o.o.

Dobrym pomysłem jest niewątpliwie połączenie obu usług oferowanych przez agencję Agilito, a więc promowanie się zarówno w organicznych wynikach wyszukiwania, jak i w linkach sponsorowanych, aby skutecznie wyróżniać się na tle konkurencji.