Pole Piknikowe
MALTA IMPREZY
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 502 367 910

Strona WWW
karolina@maltaimprezy.pl
GPS: 52.402496, 16.987544

Spotkania integracyjne na świeżym powietrzu!

Firma Pole Piknikowe "Malta Imprezy"

Niemalże każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że niezwykle ważna jest odpowiednia dbałość o wysokiej jakości reklamę. To ona można znacznie bardziej obniżyć lub podnieść wyniki sprzedaży. Z tego względu bardzo wielu z nich bierze pod uwagę marketing przy planowaniu swoich wydatków, ponieważ wie, że na dłuższą metę jest to opłacalny krok. Jednakże, zanim podejmie się odpowiednie działania, warto jest wybrać najlepiej dopasowany nośnik reklamy i jej rodzaj tak, by była możliwie jak najbardziej efektywna i dostosowana do celów i wymagań marki.

Z tego względu nie doradza się ograniczania do jednej formy reklamy. Wielu przedsiębiorców często popełnia ten błąd ze względu na działanie w oparciu o utarte schematy oraz postępowanie według szeroko stosowanych standardów. Takie metody mogą być sprawdzone, jednakże oznaczają jednocześnie, że duża grupa osób jest z nimi zaznajomiona. Efektywna strategia marketingowa to takie działanie, które przyciąga uwagę i sprawia, że wzrasta świadomość marki wśród grupy docelowej oraz jej zainteresowanie ofertą.

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu?

Jednym z rodzajów marketingu, o którym często się zapomina są różne wydarzenia, np. imprezy integracyjne. Jest to bardzo efektywny sposób na zmobilizowanie pracowników do usprawniania komunikacji oraz wspólnego działania. Dzięki odpowiednio zaplanowanym aktywnościom, cały zespół może spotkać się po godzinach pracy, by razem pracować nad poprawą stosunków. Przed organizacją warto jest dowiedzieć się o tym jaka pracuje dynamika – kto komu pomaga, a którzy pracownicy ze sobą rywalizują. Tylko dzięki takiej informacji można efektywnie zaplanować każdą aktywność.

Malta Imprezy to firma, która już od długiego czasu zajmuje się szeroko pojętą organizacją wydarzeń. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, są w stanie zagwarantować swoim klientom najwyższej jakości, dokładnie dopracowane imprezy, które nie tylko zbliżą do siebie współpracowników, ale także sprawią, że świadomość na temat marki znacznie się podniesie. W wielu różnorodnych przypadkach, warto jest zainwestować w taki sposób propagowania swojej marki.

Imprezy nad Jeziorem Maltańskim

Imprezy integracyjne i bankiety nie są jedynym efektywnym sposobem na rozpropagowanie marki. Ciekawe wydarzenia angażujące nie tylko stałych klientów, ale również przypadkowych przechodniów również świetnie się spiszą w tej roli. Takie działanie znane jest także pod pojęciem event marketingu. Jest to marketing opierający się na organizowaniu interesujących wydarzeń, które poprzez wywołanie odpowiednich emocji, zostają na dłużej utrwalone w świadomości klienta. To z kolei podnosi prawdopodobieństwo, że w przyszłości zdecyduje się na ofertę tej, a nie innej firmy.

Z pewnością w Poznaniu istnieje wiele ciekawych miejsc, w których można zorganizować takie wydarzenie, jednakże jedną z najbardziej cenionych są okolice Jeziora Maltańskiego ze względu na panujące tam ciszę i spokój, które zachęcają do relaksu. Jest to niejednokrotnie z powodzeniem wykorzystane miejsce na różnorodne imprezy, koncerty czy też pikniki. Otoczenie natury oraz pięknych widoków sprawi, że niemalże każdy zrelaksuje się i odda zabawie, a Malta Imprezy dopilnuje by całość przebiegła sprawnie.

Pikniki firmowe

Pole Piknikowe to wyjątkowe miejsce na terenach przyległych do Jeziora Maltańskiego. Wśród zieleni i śpiewu ptaków, warto jest zorganizować ciekawe atrakcje, które zbliżą do siebie współpracowników. Odpowiednio zaplanowane wydarzenie z pewnością będzie miało ogromny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku danego przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Malta Imprezy wie jak stworzyć niepowtarzalny i rodzinny klimat, który będzie sprzyjał dobrej zabawie. Zieleń, liczne zabawy i atrakcje, pyszne jedzenie oraz oprawa muzyczna z pewnością pozostaną na dłużej w pamięci.

Malta Imprezy to nowoczesny sposób na marketing. Pomimo długiego doświadczenia w branży, nie bazują oni na utartych schematach, a raczej wciąż poszukują czegoś nowego. Posiadają energicznych i kreatywnych animatorów i szalone atrakcje dla dzieci, pyszny catering dla firm nawet dla tych najbardziej wymagających oraz grupę specjalistów, która dopilnuje, by każde wydarzenie charakteryzowało się niezapomnianymi przeżyciami oraz wspomnieniami.